FAQ ( najczęściej zadawane pytania)

Tak nasze zestawy kół są objęte dwoma typami gwarancji :

Pierwsza z nich standardowa to Shield dotyczy grup modelowych Sprint oraz kół MTB, gwarancja ta obejmuje wady materiałowe i produkcyjne przez 2 LATA od daty zakupu. Gwarancja dotyczy wyłącznie pierwotnego właściciela i nie przechodzi na kolejnych właścicieli.

Druga gwarancja Gwarancja LiteTime daje Ci dożywotnią gwarancję na wady fabryczne i materiałowe. W okresie 24 miesięcy pełną ochronę w razie uszkodzenia kół. Cokolwiek stanie się z Twoimi kołami naprawimy je za darmo!

Dodatkowo dożywotni system crash replacement w którym gwarantujemy wymianę komponentów w kołach z 40% rabatem. Bierzemy pełną odpowiedzialność za nasze produkty a zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze, jednak zastrzegamy sobie prawo do odmówienia wymiany lub naprawy jeśli uznamy to za nadużycie programu.

W cenie zawartej na naszej stronie Klient otrzymuje komplet kół przód + tył. W zależności od wybranej opcji jest to wersja pod oponę lub szytkę.
Nasze koła dostarczane są z 2 parami ekskluzywnych klocków hamulcowych dedykowanych do danego modelu kół. W zestawie znajduje się też zestaw zacisków aluminiowych lub opcjonalnie za dopłatą zestaw zacisków tytanowych. Na życzenie możemy dodać podkładkę do napędów 9-10 rzędów.
W standardzie bębenek jest pod napęd 11 rzędowy Shimano/SRAM, na życzenie możemy zmienić na bębenek pod system Campagnolo. Dla osiągnięcia jeszcze niższych oporów toczenia opcjonalnie za dopłatą możemy zmienić łożyska z standardowych maszynowych na łożyska hybrydowe – ceramiczne.
Opcjonalnie można dokupić u nas również pokrowce na koła, taśmy do naklejek szytek, przedłużki do zaworków, taśmy pod systemy bezdętkowe TLR oraz zaworki do tego systemu.

Tak, we wszystkich modelach podajemy dopuszczalną wagę użytkownika (bez masy roweru) aby uzyskać najlepszą wydajność, trwałość i bezpieczeństwo.

Nie ma nic lepszego niż zestaw ręcznie wykonanych kół. Dlatego No Limited kładzie nacisk na ręczne budowanie kół.
Nasi serwisanci wykonują ręcznie koła używając najwyższej jakości komponentów. Aluminiowe nyple które można regulować pod różnymi kątami. Obręcze które są specjalnie zaprojektowanie do trzymania nypla pod specjalnym kątem, który redukuje nadmierne zginanie i naprężenia szprych, co wydłuża żywotność szprych i sprawia, że koła NL są trwalsze.

Tak za dopłatą, oferujemy wysokociśnieniowe opaski kół z kołami pod oponę, z wyjątkiem zestawu kół TLR (dętkowych). Optymalna szerokość opaski w naszych kołach to 19mm dla kół w wersji pod oponę.

Tak za dopłatą, oferujemy wysokociśnieniowe opaski kół z kołami pod oponę, z wyjątkiem zestawu kół TLR (dętkowych). Optymalna szerokość opaski w naszych kołach to 19mm dla kół w wersji pod oponę.

Optymalną szerokością szytek czy opon jest rozmiar 25mm (wyjątkiem są modele z serii Elite race SL tam optymalna szerokość to 23mm). Czy można założyć szerszą szytkę lub oponę? Oczywiście, trzeba jednak zwrócić uwagę na ograniczenia szerokości w ramie a dokładnie tylnym trójkącie.