Wyświetlanie 1–24 z 69 wyników

Koła szosowe karbonowe

Koła szosowe karbonowe to jedna z najważniejszych kategorii sprzętu dla roweru szosowego. Ich parametry warunkują komfort jazdy, bezpieczeństwo oraz prędkość z jaką pokonujesz swoje trasy.

Średnica najlepszych kół na szosę ustalona została na 28 cali i jest to wartość stała i uniwersalna dla wszystkich modeli dostępnych na rynku. Producenci prześcigają się za to w doskonaleniu pozostałych ich właściwości i to właśnie No-limited od 12 lat jest wśród nich liderem.

Niezależnie od tego, czy szykujesz się do wyścigu olimpijskiego, czy wypadu z przyjaciółmi, u nas znajdziesz koła szosowe karbonowe dla siebie.

New
6714 zł (€ 1483.79)
New
6424 zł (€ 1419.70)
New
New
-24%
2720 zł (€ 601.12)
-24%
Brak w magazynie
2720 zł (€ 601.12)
-31%
3399 zł (€ 751.18)
-31%
3199 zł (€ 706.98)
4094 zł (€ 904.77)
6824 zł (€ 1508.10)
6824 zł (€ 1508.10)
3398 zł (€ 750.96)
3978 zł (€ 879.14)
4923 zł (€ 1087.98)
6214 zł (€ 1373.29)
4778 zł (€ 1055.94)
5555 zł (€ 1227.66)

Poznaj koła szosowe karbonowe No-limited 

Dla pasjonatów jazdy po asfalcie mamy szeroką ofertę karbonowych kół rowerowych, które zapewnią wam 100% przyjemności i najlepsze wyniki na szosie. Na co zwracać uwagę dokonując wyboru? 

Przy każdym z modeli znajdziesz opis najważniejszych parametrów oraz możliwość konfiguracji poszczególnych podzespołów do twojego roweru. Nie masz pewności na co zwrócić największą uwagę? By cię wesprzeć przygotowaliśmy krótki przewodnik, tak by wybrane przez ciebie koła szosowe karbonowe, były dopasowane do twoich potrzeb.

Jak wybrać najlepsze koła szosowe karbonowe?

Kolarstwo szosowe to dyscyplina dla osób, które przede wszystkim kochają prędkość. By osiągnąć najlepsze wyniki potrzebujesz kół najwyższej klasy, lekkich, aerodynamicznych i o najniższym oporze toczenia. 

W No-limited stosujemy najwyższej jakości komponenty i innowacyjne technologie, przetestowane przez wiodące profesjonalne zespoły kolarskie na świecie, tak by zaprojektować koła niezawodne na trasie.

Obręcze z włókna węglowego tworzymy w systemie one-piece molding z zastosowaniem wysokiej sztywności żywicy, dodatkowo wzmocnione pierwiastkiem skandu. 

Wyższość obręczy karbonowych nad aluminiowymi to właśnie ich wytrzymałość, a tym samym większe bezpieczeństwo i czas eksploatacji. Wśród profesjonalnych kolarzy te właśnie są wybierane najczęściej. 

Aluminium jest mniej wytrzymałe niż carbon, który osiąga również dużo lepsze rezultaty jeśli chodzi o prędkość. W No-limited nie produkujemy kół aluminiowych, a jedynie topowe karbonowe - lżejsze, bo z maksymalnie zredukowaną masą. 

Szybkość zależy od wagi i aero, ale nie tylko. Minimalne opory, czyli łatwość toczenia się na drodze, uzyskasz dzięki węższej i gładszej oponie lub szytce. Co wybrać? 

Jeśli zależy ci na jeszcze niższej wadze - szytkę. Jeśli ważniejsza jest dla ciebie niska cena - oponę (istnieje także wersja opony tubeless!). W większości naszych modeli dostępne są obie opcje. Dobierając ich bieżnik zadbaliśmy także o wysoką przyczepność. 

Opory części kół No-limited zmniejszyliśmy dodatkowo stosując ceramiczne łożyska w piastach. Dzięki temu uzyskasz błyskawiczne przyspieszenie i stabilne utrzymanie osiągniętej prędkości. Dodatkowo ręczny montaż szprych gwarantuje niezawodność wykonania. Projektując ich bieżnik dbamy także o wysoką przyczepność. 

Jak wybrać wysokość obręczy? W dużym uproszczeniu - im wyższa tym lepsze osiągi na płaskim terenie. Optymalny rozmiar na takie szosy to 50 mm czyli tzw. wysoki stożek. Natomiast na niższym profilu obręczy np. o średnicy 38 mm łatwiej pokonasz podjazdy na terenach pagórkowatych. 

Co proponujemy triathlonistom? Kiedy walczysz z czasem w TRI optymalnym rozwiązaniem będą dla ciebie wyższe koła - nawet 80 mm.

Wiemy, że chcesz jeździć szybciej, ale istotne jest także, by z tej prędkości, bezpiecznie się zatrzymać - dbamy więc o hamulce. W rowerach szosowych stosowane są 2 ich rodzaje. 

Zależnie od wyboru modelu pasują do nich klasyczne hamulce w systemie v-brake lub hamulce tarczowe, które coraz częściej pojawiają się na rynku. W naszej ofercie dostępne są obie opcje. 

Zastosowane w nich technologie zapewniają hamowanie ciche, a przy hamowaniu długotrwałym są odporne na generowane wtedy wysokie temperatury. To wszystko sprawia, że koła szosowe karbonowe

Oferta kół szosowych karbonowych No-limited

Z zakupem sprzętu No-limited nigdy nie zostawiamy was samych. Chcemy oferować ci najlepsze doświadczenie zakupu. Nasz zespół jest zawsze gotowy, by ci doradzić i odpowiedzieć na wszelkie pytania - nie musisz szukać w ciemno. 

Jeździsz na różnych trasach i chcesz sprawdzić jaki jeszcze masz wybór? Odwiedź nasz sklep. Poza kołami do rowerów szosowych posiadamy szeroką ofertę wysokiej klasy kół karbonowych gravel, mtb i thriatlon.

Masz pytania? Zostaw numer. Oddzwonimy