No Limited powstało w odpowiedzi na potrzebę produktów niezawodnych. Bezpieczeństwo i komfort podczas jazdy na rowerze z pewnością mają dla Ciebie duże znaczenie. Dlatego oddajemy do Twojej dyspozycji sprzęt i akcesoria, które spełnią te oczekiwania. Zajmujemy się  budową kół rowerowych. W naszej ofercie znajdą Państwo całą gamę kół do szosy , przełaju CX  , XC , AM jak i DH .

Wiemy, jak duży wpływ na jakość jazdy mają odpowiednio dobrane koła rowerowe. Dlatego nie tylko oferujemy Ci gotowe produkty, ale również złożymy koła dopasowane do Twoich indywidualnych parametrów. Dysponujemy narzędziami potrzebnymi do budowy wysokiej jakości .Każde koło ma równomierny naciąg szprych co gwarantuje jego odpowiednią sztywność oraz żywotność .

Każdy produkt który jest wprowadzany do sprzedaży jest testowany minimum przez rok przed wprowadzeniem do sprzedaży , dzięki czemu otrzymują Państwo sprawdzony produkt !

  Do produkcji kół używamy najwyższej  jakości komponentów , obręcze produkowane są dla nas w Taiwanie gdzie przechodzą rygorystyczne testy EN standard .

Korzystamy z najnowszych rozwiązań jakie są dostępne na rynku . Nasze koła budujemy przy użyciu szprych dt swiss , Sapim , Cn spoke , Pillar .

Natomiast piasty w tej materii  współpracujemy z wieloma firmami w Europie jak i w Azji .

To wszystko sprawia , że mogą Państwo otrzymać produkt najwyższej jakości w rozsądnej cenie dopasowany do indywidualnych potrzeb .

No Limited to czysta przyjemność z jazdy bez ograniczeń.