Koła karbonowe No Limited. Co zyskujesz?

Poznaj technologię

„Koła karbonowe szosowe, gravel, MTB, każdy nowy model tworzymy tak samo jak jeździmy na rowerze – z pasją!”

 

Koła MTB

Kochasz adrenalinę na górskich zboczach lub rywalizację na maratonach? Nasze Koła carbon MTB nie zawiodą cię w nawet najbardziej wymagających warunkach. Korzystaj z ich zwiększonej wytrzymałości dzięki specjalnym włóknom węglowym t800 i t1000 oraz konstrukcji wzmocnionej kevlarem w newralgicznych miejscach. W naszej ofercie możesz odnaleźć lekkie i sztywne koła, a dzięki wykorzystaniu najnowszych profili obręczy zastosujesz szersze opony, by bezpiecznie docierać jeszcze dalej, jeszcze szybciej. Dobierz zestaw kół dla siebie.

Przejdź do sklepu

 

Koła szosowe

Najlżejsze aerodynamiczne koła, najniższe opory i najwyższa prędkość – tego szukasz na szosie! Karbonowe koła szosowe dadzą ci to i jeszcze więcej. Wysoka sztywność, wzmocniona struktura karbonowych obręczy, piasty z ceramicznymi łożyskami, szprychy aerodynamiczne, dopasowana wysokość stożka i stylowe wykończenie w 3 kolorach do wyboru. Świetne wyniki i świetny wygląd. Znajdź model kół dla siebie.

Przejdź do sklepu

 

KOŁA GRAVEL/CX

W terenie dobrze dobrane koła zmieniają wysiłek w przyjemność. Nasze maksymalnie zwiększą twój komfort jazdy, właściwości aerodynamiczne roweru, przyczepność opon i bezpieczeństwo na trasach. Poczuj prędkość bez drgań i jazdę bez ograniczeń. W naszej ofercie znajdziesz jedne z najlepszych kół gravelowych na rynku. Wybierz zestaw dla siebie.

Przejdź do sklepu

 

KOŁA TRIATHLON TT/TRI

W kolarstwie siła mięśni nie wystarczy, by wygrywać. W decydującym momencie, najlepszy wynik osiągniesz, kiedy swoje możliwości połączysz z profesjonalnym sprzętem. Nasze koła karbonowe testujemy i doskonalimy z najlepszymi grupami zawodowymi kolarzy w Europie. Dzięki naszemu doświadczeniu i szeregu testów otrzymujesz lżejsze, aerodynamiczne i sztywne koła. Od 12 lat rozwijamy się, by zapewnić ci 100 % jazdy bez żadnych ograniczeń. Na naszej stronie znajdziesz swoje nowe koła.

Przejdź do sklepu

ZAUFALI NAM

Reprezentacja Polski

Reprezentacja Slowacji small

Reprezentacja Słowacji

Voster Uniwheels Team

mat atom

MAT ATOM Developer Wrocław

JBG-2 Team

czechy

ELKOV KASPER Czech Cycling Team