Najlżejsze Koła Karbonowe

Czy zastanawiasz się czasem, dlaczego mimo regularnych ćwiczeń nie możesz wyprzedzić innych zawodników na wyścigach kolarskich? Czujesz, że jesteś w świetnej formie, lecz czujesz, że nie możesz dać z siebie wszystkiego? Zastanawiasz się, czy to nie jest przypadkiem wina sprzętu…

Czasami nawet najlepszy rower może mieć pewne elementy, które będą ograniczać Twoje możliwości na trasie czy torze. Dlatego oferujemy Ci unikalne części do roweru, które sprawią, że każda inna jazda nie będzie już taka sama.

Są to wyjątkowe Koła karbonowe. Włókno węglowe jest niezwykle lekkim, ale jednocześnie solidnym materiałem, które w ostatnich czasach stają się popularne dzięki swoim właściwościom. W naszej ofercie dostępne są koła:

  • szosowe pod szytkę i oponę,
  • MTB,
  • CX,
  • TT/TRI,
  • i inne.

PRZEKRÓJ KOŁA

KARBONOWEGO

Dlaczego warto wybrać nasze koła karbonowe?

Oferowane przez nas elementy wyróżniają się niezwykłą wytrzymałością na jakiekolwiek uszkodzenia, lekkością, jak również aerodynamicznym kształtem. Dlatego tez stanowią świetną alternatywę dla wariantów aluminiowych. Wysoka sztywność konstrukcji sprawia, że znacznie lepiej przenoszą one moc przekazywaną poprzez pedałowanie.

Zastosowanie szosowych kół karbonowych automatycznie przenosi się na polepszenie wyników, zwiększenie tempa oraz komfortu jazdy. Warto wspomnieć również o niezwykle efektownym wyglądzie i kilku wariantach kolorystycznych poszczególnych artykułów, dzięki czemu Twój rower będzie wyglądał świetnie.

Szeroki wybór wariantów (szosowe, MTB, CX, TT/TRI i inne) sprawia, że możesz dostosować je do własnego roweru bądź podejmowanych wyścigów.